Joen Mawashi ry Joen Mawashi ry
 Laiduntie 10
 80230 Joensuu
karate@nulljoenmawashi.fi
Levy Mika  Puheenjohtaja
 Mika Levy
 044 555 6452
 mika.levy@nulljoenmawashi.fi
Pesonen Kati  Varapuheenjohtaja, seuraedustaja
Kati Pesonen
040 580 7252
kati.pesonen@joenmawashi.fi
Pehkonen Marko  Junnukoordinaattori, varustevastaava
 Marko Pehkonen
 050 410 2790
 marko.pehkonen@nulljoenmawashi.fi
Piirainen Henri  Tapahtumavastaava
Henri Piirainen
044 291 4871
hhh.piirainen@nullgmail.com
Koivisto Petri  Rahastonhoitaja
Petri Koivisto
 040 513 6991
pkoivisto66@nullgmail.com
Riissanen Asko  Varustekaappi- ja ensiapuvastaava
Asko Riissanen
 040 041 4285
ariissanen@nullgmail.com
Seuraedustaja, tiedotusvastaava
Niina Turunen
044 239 8492
niinaturunen@nullhotmail.com
Sihteeri, laskutus ja jäsenrekisteri
Maria Aukee
044 033 2295
maria.aukee@nullelisanet.fi
Utriainen Niko Tietosuojavastaava (ei hallituksen jäsen)
Niko Utriainen
045 320 8199
niko.utriainen@nulljoenmawashi.fi

Junnuryhmien ohjaajien yhteystiedot löydät Junnuryhmät-sivulta.