Joen Mawashi ry Joen Mawashi ry
 Laiduntie 10
 80230 Joensuu
karate@nulljoenmawashi.fi
Levy Mika  Puheenjohtaja
 Mika Levy
 044 555 6452
 mika.levy@nulljoenmawashi.fi
Pehkonen Marko  Varapuheenjohtaja, junnukoordinaattori, taloudenhoitaja, varustetilaukset
 Marko Pehkonen
 050 410 2790
 marko.pehkonen@nulljoenmawashi.fi
Kärmeniemi Suvi  Sihteeri, laskutus
Suvi Kärmeniemi
 040 703 8540
 suvik087@nullgmail.com
Pesonen Kati  Hallituksen jäsen
Kati Pesonen
040 580 7252
kati.pesonen@joenmawashi.fi
Piirainen Henri  Hallituksen jäsen
Henri Piirainen
044 291 4871
hhh.piirainen@nullgmail.com
Koivisto Petri  Hallituksen jäsen
Petri Koivisto
 040 513 6991
petri.koivisto1@nullluukku.com
Hakkarainen Hannu  Hallituksen jäsen
Hannu Hakkarainen
 040 547 4798
hannu.hakkar@nullgmail.com
Utriainen Niko  Tiedotusvastaava
 Niko Utriainen
 045 320 8199
 niko.utriainen@nulljoenmawashi.fi

 

Junnuryhmien ohjaajien yhteystiedot löydät Junnuryhmät-sivulta.